Par mums

Uzņēmums dibināts 2009.gada 1. oktobrī kā SIA "DIMEDA". Kaut gan uzņēmums darbojas tikai gadu, darbinieki ir uzkrājuši pieredzi mēbeļu ražošanas sfērā jau vairāku gadu garumā un spēj sniegt profesionālus pakalpojumus, garantējot kvalitāti.
SIA „DIMEDA” ražo ļoti augstas kvalitātes mēbeles un mēbeļu detaļas no masīvkoka un plātņu materiāliem, ražošanā izmantojot tikai augstas kvalitātes izejmateriālus un mēbeļu furnitūru. Uzņēmumā regulāri tiek pārbaudīta ražojamās produkcijas kvalitāte, sekots līdzi jaunākajām tendencēm ražošanas tehnoloģiju un pielietojamo materiālu tirgū. Uzņēmumā lielu nozīmi velta darbiniekam - kā svarīgam posmam ražošanas procesā, nodrošinot tam sociālās garantijas un labus darba apstākļus.
SIA "DIMEDA" stratēģija ir kļūt par modernu un efektīvu mēbeļu ražošanas uzņēmumu, mērķis ir iekarot Latvijas tirgu, un tuvāko gadu gaitā attīstīt stabilu eksportu, galvenokārt orientējoties uz Eiropas valstīm.
Mūsu koncepcijas būtība balstās uz individuālu pasūtījumu projektēšanu un izveidi, tādēļ ievietoto fotogrāfiju daudzums ir neliels, lai klienti neispaidotos un pasūtījumi neatkārtotos.

Video

 

© 2010 SIA DIMEDA
Ja rodas jautājumi, sazinieties ar mums Tel. 29548196 vai e-pasts dimeda@inbox.lv